MA2SP0600L
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MA2SP0600L
Category : Discrete Semiconductor Products Diodes RF Diodes
Current - Max : 100 mA
Product Status : Obsolete
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
Capacitance @ Vr, F : 0.6pF @ 1V, 1MHz
Resistance @ If, F : 1.2Ohm @ 10mA, 100MHz
Voltage - Peak Reverse (Max) : 60V
Supplier Device Package : SSMini2-F1
Mfr : Panasonic Electronic Components
Package / Case : SC-79, SOD-523
Diode Type : PIN - Single
Operating Temperature : 150°C (TJ)
Base Product Number : MA2SP06
Description : RF DIODE PIN 60V SSMINI2-F1
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Model Number : MA2SP0600L
Contact Now
RF Diode PIN - Single 60V 100 mA SSMini2-F1