72V215L10TF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
72V215L10TF
Category : Integrated Circuits (ICs) Logic FIFOs Memory
Package / Case : 64-LQFP
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Memory Size : 9K (512 x 18)
DigiKey Programmable : Not Verified
Function : Synchronous
Current - Supply (Max) : 30mA
Data Rate : 100MHz
Programmable Flags Support : Yes
Package : Tray
FWFT Support : Yes
Product Status : Obsolete
Bus Directional : Uni-Directional
Access Time : 6.5ns
Expansion Type : Depth, Width
Mounting Type : Surface Mount
Series : 72V
Supplier Device Package : 64-TQFP (10x10)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Voltage - Supply : 3 V ~ 3.6 V
Base Product Number : 72V215
Retransmit Capability : No
Description : IC FIFO SYNC 512X18 6.5NS 64QFP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Model Number : 72V215L10TF
Contact Now
Synchronous FIFO 9K (512 x 18) Uni-Directional 100MHz 6.5ns 64-TQFP (10x10)